Ukończyła studia w 2005 roku na wydziale stomatologii ówczesnej Akademii Medycznej w Gdańsku i w tym samym roku rozpoczęła swoją praktykę w klinice Med-Oral.

Nieustannie podnosi swoją wiedzę biorąc czynny udział w licznych szkoleniach, co zaowocowało między innymi umiejętnością leczenia zębów o bardzo trudnej i rzadko spotykanej anatomii. Posiada szeroką wiedzę teoretyczną i praktyczną dzięki śledzeniu osiągnięć światowej stomatologii i medycyny.

Zamiłowanie do precyzji i porządku idealnie pasuje do jej zainteresowań w kierunku endodoncji. Nie wyobraża już sobie pracy bez mikroskopu gwarantującego odpowiednie powiększenie i szczegółowe przeprowadzenie leczenia i osiągnięcie maksymalnej precyzji. Dokładna diagnoza przy pomocy tomografii komputerowej to jej standard. Podczas wizyt pacjenci bardzo cenią sobie jej skupienie, spokój i umiejętność rzeczowego przekazywania informacji potrzebnych w cyklu leczenia wielospecjalistycznego, dzięki czemu pacjent zawsze przygotowany jest do kolejnych wizyt. Bezstresowe wizyty mogą odbywać się ze względu na bezsprzeczną wiedzę i swobodne poruszanie się w zakresie swoich umiejętności.

W klinice wykonuje zabiegi z zakresu nowoczesnej endodoncji w mikroskopie zabiegowym i stomatologii zachowawczej w pełnym zakresie.