Ukończyła z wyróżnieniem Kierunek Lekarsko- Dentystyczny (2011) i Kierunek Lekarski (2006) Wydziału Lekarskiego Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego.

Szkolenie specjalizacyjne z zakresu ortodoncji odbyła jako pracownik kliniczny i naukowo-dydaktyczny Poradni Ortodoncji Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego w Szczecinie (2015-2016) oraz Poradni Ortodoncji Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego (od 2016) zakończone złożeniem Państwowego Egzaminu Specjalizacyjnego w listopadzie 2019 roku.

Łącząc swoje zainteresowania medyczne i stomatologiczne prowadzi badania do rozprawy doktorskiej, analizując wpływ terapii przeciwnowotworowej u dzieci na rozwój zawiązków zębów stałych. Autorka artykułów naukowych w czasopismach fachowych oraz doniesień zjazdowych.

Swoją wiedzę i umiejętności nieustannie rozwija biorąc udział w licznych szkoleniach zawodowych, prowadzonych przez światowe i krajowe autorytety w dziedzinie ortodoncji. Uczestniczka prestiżowego, międzynarodowego cyklu szkoleń  podyplomowych dla lekarzy ortodontów FACE ( Functional and Cosmetic Excellence).

Realizuje leczenie ortodontyczne wad zgryzu i wad szczękowo-twarzowych u dzieci młodszych, młodzieży i u dorosłych, zarówno przy pomocy aparatów wyjmowanych, jak i stałych, zależnie od wskazań i wieku pacjenta. Bierze udział w leczeniu interdyscyplinarnym pacjentów z chorobami przyzębia, pacjentów przygotowywanych do leczenia protetycznego oraz pacjentów wymagających leczenia chirurgicznego.

Prywatnie pasjonatka jogi i dobrych kryminałów.