Chirurgia plastyczna

Chirurgia plastyczna to szeroko pojęta specjalność medyczna. W ostatnim czasie dziełem chirurgii plastycznej wzbudzającym największe zainteresowanie jest chirurgia estetyczna.

Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom, od roku 2010 Klinika MED-ORAL oferuje Państwu pełen zakres chirurgii plastycznej, w tym estetycznej jako rozszerzenie naszego dążenia do poprawy wyglądu i zdrowia pacjenta.

Chirurgia estetyczna obejmuje różnorodne operacje mające na celu zharmonizowanie wyglądu pacjentów z ich poczuciem piękna. Dotyczy to zarówno przywracania piękna noszącego znamiona upływu czasu jak i korygowania jego mankamentów będących wynikiem niedostatków natury bądź skutkiem chorób lub nieszczęśliwych wypadków. Pojmowanie zdrowia obejmuje poza sprawnym funkcjonowaniem narządów również i dobre samopoczucie, ściśle związane z akceptacją samego siebie, a więc także swojego odbicia w lustrze.

Potrzeba zachowania młodego wyglądu czy dostosowania go do poczucia własnej estetyki jest tak samo naturalna jak potrzeba zachowania sprawności fizycznej i zdrowia. Operacje z zakresu chirurgii estetycznej stanowią zatem część nowoczesnej medycyny służącej dobru człowieka.

Zabiegi z chirurgii estetycznej są na ogół bezpieczne i zazwyczaj bezbolesne pod warunkiem że są wykonywane przez doświadczonego chirurga plastyka.

Zabiegi chirurgii plastycznej odbywają się na doskonale wyposażonej, nowoczesnej sali operacyjnej pod okiem  specjalisty z 25 letnim stażem dr nauk medycznych Janusza Zdzitowieckiego.

Zdzitowiecki

Dr nauk medycznych Janusz Zdzitowiecki absolwent Wydziału Lekarskiego Akademii Medycznej w Gdańsku. W 1982 r. uzyskał dyplom ukończenia studiów z wyróżnieniem – 5 krotna nagroda rektorska za uzyskane wyniki w nauce. W 1985r uzyskał dyplom specjalizacji I stopnia w anestezjologii i intensywnej terapii, a w 1988r. dyplom specjalizacji I stopnia w chirurgii ogólnej. Specjalizację II stopnia z zakresu chirurgii plastycznej i rekonstrukcyjnej zdobył w 1995r.

Współzałożyciel i prezes Polskiej Fundacji Chirurgii Rekonstrukcyjnej, Plastycznej, Badania i Leczenia Oparzeń ARS-MED. Członek Zarządu Stowarzyszenia Lekarzy Specjalistów.

W 2005 roku został odznaczony Srebrnym Krzyżem Zasługi przez Prezydenta RP za osiągnięcia w pracy zawodowej i działalności społecznej.

Uczestnik kilkudziesięciu krajowych i zagranicznych szkoleń, kursów i kongresów o tematyce chirurgii estetycznej, rekonstrukcyjnej oraz plastycznej. Swoje 25 letnie doświadczenie zdobyte w medycynie wykorzystuje prowadząc skomplikowane przypadki medyczne.

medoral_lewa_01

medoral_lewa_02

podarunek

 

POZNAJ NAS